Pred pár dňami sme vám priniesli vynikajúcu správu, ktorá potešila všetky fanúšičky markizáckeho seriálu Milenky. A o tom, že vás medzi nami nie je málo, svedčí viac ako 700 lajkov k článku o návrate Sandry, Zuzany, Miši a Kristíny na naše obrazovky. Avšak mnoho diváčok zároveň pocítilo sklamanie. Toto je dôvod!

Napriek tomu, že sme si mysleli, že obľúbený seriál Milenky dostal v Markíze nadobro stopku, opak je pravdou. Už 10. januára, a teda vo štvrtok, sa môžeme tešiť na jeho veľkolepý návrat, pričom televízia odvysiela až dve časti za sebou.

milenky

Po tom, ako sa fanúšičky Mileniek dozvedeli, že osudy ich štyroch hrdiniek opäť zavítajú do slovenských obývačiek, neskrývali radosť a nadšenie. Úsmev im však vzápätí sklesol, keď Markíza ozrejmila, že pôjde len o reprízy.

,,Ako môžete dať do hlavného času opakovaný seriál, na hanbu toto … keby ste radšej nejaký dobrý film dali,” znie jedna z množstva negatívnych reakcií, ktoré si môžete prečítať v priložených obrázkoch. A čo hovoríte na tento krok známej televízie vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.