Na prelome júna a júla by malo do hereckej rodinky Kristíny Greppelovej a Tomáša Palondera pribudnúť ku kráskinmu synčekovi Adamkovi z jej predchádzajúceho manželstva ich prvé spoločné dieťatko, na ktoré sa, samozrejme, obaja veľmi tešia. Úspešná herečke však aktuálnu radosť prekazillo rozhodnutie zo Sociálnej poisťovne ohľadom výšky jej materskej dovolenky.

Veľký deň Kristíny Greppelovej už klope na dvere. Ešte predtým, ako sa jej druhé dieťatko vypýta na svet, tak známa herečka obdržala nemilé rozhodnutie zo Sociálnej poisťovne, ktorá jej oznámila, aká výška materskej “obohatí” rodinný rozpočet. Keď manželka Tomáša Palondera zbadala vyčíslenú sumu, zalial ju hnev.

,,Nie, nie som jedna z tých umelcov, ktorí sa snažili štátu platiť čo najmenej!!! Na Slovensku sa neustále robia pochody za život… hlúpa skupina v OĽANO bojuje za sprísnenie interupcií!!! Tento list som dnes obdržala zo sociálky, do ktorej poctivo platím od svojich 18 rokov!!! Výsledkom je 12,18 eur na deň materskej dovolenky…,” rozčúlila sa na Facebooku Kristína, ktorá zhodnotila, že smiešna “výplata” žien na materskej dovolenke je výsledkom 12-ročnej vlády sociálnej demokracie Roberta Fica a Petra Pellegriniho.

,,Je to hanba… takže pani Nakreslené obočie nalakované nechty Záborská, buďte tej lásky a (konečne) rozumu a bojujte proti interupciám tak, že tento výsmech zo sociálky už nedostane žiadna žena v našom štáte!!!” hviezda seriálu Prázdniny odkázala konzervatívnej političke. Otázku však položila aj samotnému premiérovi Igorovi Matovičovi.

,,A nedá mi nepodotknúť, že ľudia v štátnych karanténach platili 13 eur denne za jedlo pre jedného človeka… to mi dako nevychádza… pán Matovič, vám áno???” herečka sa opýtala predsedu vlády, pričom na jej príspevok reagovala množstvo dám s podobnými skúsenosťami, hodnými poriadneho pohoršenia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Kristína Greppelová | Foto: Instagram/tvojoj