Halina Pawlowska (65) sa najviac preslávila na obrazovkách na prelome tisícročia v humornej šou –  Banánové rybičky. Okrem toho, že je skvelá a vtipná moderátorka, má čo hovoriť aj do písania – a to ako scenáristka, spisovateľka a vydavateľka. Počas karantény sa ale táto dáma rozhodla s fanúšikmi podeliť o svoje pocity a domáce zážitky.

„Ráno som mala krásne. Slnko sa opieralo do pootvoreného okna, hrialo a zároveň vzduch sviežo chladil. Pretože som stále ešte v preventívnej karanténe, tak som sa nikam neponáhľala,“ spisovateľka opisuje začiatok svojho dňa – tieto úryvky nazvala Zážitky z karantény. Sú plné zaujímavých receptov, programu v televízií a otravných ľudí, ktorí Pawlowsku vyrušovali počas dní trávených odrezaním od sveta.

Halina Pawlowska počas karantény

Ak vám to znie ako nuda, to je presne to, čo autorka počas karantény zažívala rovnako ako väčšina ľudí. Ale umenie sa skrýva v tom, že jej slová vtiahnu čitateľa tak hlboko, že bude chcieť ďalšiu dávku jej Zážitkov.

„Už nechcem počúvať správy o víruse. Začínam sa zvoľna upínať k vlastným ružovým snom. Keď treba, pôjdem na chalupu a uvidím kvitnúce stromy a potom dôsledne otrhám ríbezle a dám ich do mrazáku, nie ako vtedy, keď ma pri trhaní zastihol dážď a ja som až potom na jar objavila pri kriaku pod špinavým snehom plnú misu zhnitých bobuliek,“  Halina prezrádza úsmevné príhody z chaty. „Spomenula som si, ako sa raz môj muž strašne smial, keď jeho kolega, ktorý bol u nás na večeri povedal – Vieš čo sa stane so ženou po dvadsiatich rokoch manželstva? Tlstý nepriateľ!“

Čo robí Halina Pawlowska počas karantény

„A viete, čo ešte úžasné vyplýva z domácej karantény? Že v nej nenarazíte na kreténov!“ Poučení o živote sú komičkine Zážitky naozaj plné, pričom do bodky opísaný deň moderátorky si môžete prečítať alebo aj vypočuť z dlhej chvíle na jej instagramovom či facebookovom profile – určite sa v jej tvorbe častokrát nájdete.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

Zážitky z karantény. Knedlo vepřo zelo a hustá bába.

A post shared by Halina Pawlowská (@halinapawlowska_official) on

 

Foto/Zdroj: Instagram/halinapawlovwska_official