Haley Joel Osment je bývala detská herecká hviezda, ktorú určite poznáte z viacerých filmov. Sympatický chlapec si však s postupujúcim vekom nechal narásť bradu, bruško a hoci má len 28 rokov, vyzerá podstatne staršie. Dnes je takmer na nepoznanie!

Haley Joel Osment zahviezdil v Hollywoode už keď mal štyri roky a to vo filme Forrest Gump. Bol označovaný za zázračné dieťa filmového biznisu a už v jedenástich rokoch bol nominovaný na Oscara za svoj výkon vo filme Šiesty zmysel. V tom čase tiež získal filmovú cenu MTV a je dodnes jej najmladším držiteľom. Po obrovských úspechoch však postupne prišiel pád.

Dnes má Haley Joel 28 rokov, nosí hustú bradu a trpí nadváhou. Učinkuje ako radový herec v menej úspešných filmoch, čo určite nie je žiadna veľká tragédia, ale predsa len sa od tak talentovaného herca čakalo trošičku viac.

Takto si detskú hviezdu pamätáme

Haley Joel Osment Haley Joel Osment

Takto vyzerá Haley Joel Osment dnes

Foto: Facebook.com, Gettyimages.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)