Monika Haklová sa preslávila ako jedna z najsebavedomejších súťažiacich ešte v úplných začiatkoch markizáckej reality šou Farma. Trojnásobná mamina sa neskôr uchytila v neďalekom Rakúsku, kde pôsobí ako finančná poradkyňa. Okrem iného má záľubu v cvičení, čo sa parádne odráža na jej postave – Monika sa pár rokov po 40-tke pýši štíhlymi a vyrysovanými krivkami, ktoré neváhala predviesť len v “Evinom rúchu”.

Ukecanej plavovláske odvaha nikdy nechýbala, možno práve vďaka tomu si postupom času vybudovala v zahraničí celkom sľubnú kariéru. V súkromnom živote praskla začiatkom roka novinka o čerstvom vzťahu, všetko teda nasvedčuje tomu, že si exfarmárka užíva pohodlný život i mimo kamier.

monika haklová

Známa blondínka sa z času na čas objaví na obrazovkách v rámci hosťovania v reláciách, inak ale o nej nijak výraznejšie už dlhšiu dobu počuť nebolo. Na Instagrame však naďalej ostáva aktívnou, fanúšikom dokonca hrejivé dni okorenila úplne nahým záberom z chytania bronzu na deke.

Haklovej nahota problém nerobí! Niet sa ani čomu diviť, keďže je nositeľkou naozaj perfektnej postavičky, akú prevetrala na verejnosti bez akéhokoľvek kúska odevu. Veď sa len pozrite, ako sa niekdajšia hviezda vidieckej súťaže opaľuje…

Moniku Haklovú bez plaviek si môžete pozrieť TU

Zdroj|Foto: Instagram/Monikahaklova1