Mladá vychádzajúca hviezdička Hailey Baldwin má zatiaľ svoju kariéru pevne v rukách. Ako devätnásťročná sa objavila vo viacerých vydaniach časopisu Vogue, získala celosvetovú kampaň Top Shopu a spolupracovala so značkami Ford či Ralph Lauren. Nech sa však dievča snaží ako chce, v médiách sa jej meno skloňuje skôr pre románik s Justinom Bieberom, ako pre úspechy v modelingu. 

Hailey Baldwin patrí spolu s Kendall a Kylie Jenner, Emily Ratajkowski aj sestrami Hadid k tzv. zlatej mládeži súčasnej generácie. Darí sa im, sú uznávané a vo svojej branži nemajú konkurenciu. Napriek tomu sa o Hailey začalo hovoriť viac až pred pár mesiacmi. Zverejňovanie fotiek s polonahým Bieberom, spoločná dovolenka a bozky, ktoré rozhodne ako ,,iba“ priateľské nevyzerajú. Ako sa však neter slávneho herca Aleca Baldwina vyjadrila, nestojí o popularitu skrz vzťahy. ,,Nechcem pozornosť len preto, že s niekým randím. Samé správy a bláznivé telefonáty… Je ťažké byť s niekým v tomto priemysle,“ vysvetľuje.
Pomer so spevákom však jednoznačne vylúčila. ,,Nie sme pár. Vzťahy v našom veku sú komplikované tak či tak a ja o tom nechcem hovoriť, je to iba medzi ním a mnou.“

Je možné, že Justin sa týmito provokatívnymi fotkami len bráni citom. Predsa len je vo veku, kedy potrebuje dokázať sebe aj ostatným, že mu na starých láskach nezáleží, a že sa cez bývalú priateľku Selenu Gomez úplne dostal. Momentálne je na turné s novým albumom ,,Purpose“ a Hailey sa venuje svojím modelkovským povinnostiam. Dcéra Stephena Baldwina, ktorý si mimochodom autora hitov ,,Sorry“ a ,,What Do You Mean“ veľmi obľúbil, nie je typ človeka, čo ukazuje svoje pocity na verejnosti. ,,Bola som už v situáciách, keď niekto vážne ranil moje city a ja som tam len tak sedela a dusila v sebe slzy.“

Zdroj blízky obom hviezdičkám potvrdil, že sú veľmi dobrí priatelia, ale nič viac za tým nie je. Dokonca ani nemajú šancu byť spolu na jednom mieste, vzhľadom k ich pracovným záväzkom. Čas teda ukáže, či sa Hailey prepracuje sama alebo nakoniec predsa len bude potrebovať troška zviditeľniť známejším priateľom.

 

 

V skutočnosti sa Hailey a Justin poznajú omnoho dlhšie, ako by sa mohlo zdať. Pozrite si video, ktoré dokumentuje priebeh celého priateľstva. :)

Foto: Tumblr, Instagram | Video: Youtube