Sympatický mladý párik Janka a Jožko sa zaradili medzi účastníkov novej série markizáckej šou Svadba na prvý pohľad. Hoci museli počas prvého mesiaca experimentálneho manželstva prekonávať viaceré bariéry, najväčšie problémy zažehnali veľmi romantickým spôsobom!

Usmievavá účtovníčka a farmár s dobrým srdcom majú za sebou krušné chvíle spôsobené nielen početnými hádkami, ale predovšetkým ženíchovým odhalením o jeho neblahej minulosti. Jožko sa neveste zdôveril s polročným pobytom vo väzbe, po čom nasledoval Jankin náhly odchod zo spoločnej domácnosti.

janka jožko svadba

Keď brunetka manželov byt opustila, nechala si nové zistenia ešte raz prejsť hlavou a napokon sa s láskou a pochopením vrátila. Najnovšie sa dokonca zdá, že sa dvojici nielenže podarilo pochmúrnu prekážku zdolať, ale dokonca ich to ešte viac spojilo.

Mimoriadne trpezlivá Slovenka bojuje o záchranu vzťahu ako levica a na udobrenie vymyslela výlet do Bratislavy, ktorý si so svojou polovičkou náramne vychutnala. Po návrate domov ju čakalo pôsobivé večerné prekvapenie v podobe romantickej atmosféry s horiacimi sviečkami a chutným vínkom, čo definitívne prelomilo všetko zvyšné napätie.

svadba na prvý pohľad

,,To bol ale krásny večer… Jednoduchý, krásny, elegantný, romantický, čo vyhovovalo jej aj mne,“ rozplýval sa nadšený poľnohospodár opisujúc chvíle, kedy svoju vyvolenú hladil po ruke a pevne si ju držal v náručí. Janka zároveň priznala, že vrúcne objatia a pusinky posunuli ich vzťah na vyšší level, čo sa jasne odrážalo na tvárach obidvoch naradostených aktérov doslova žiariacich šťastím.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

janka jožko svadba na prvy pohlad

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/888joki