Len nedávno spevák David Key a exfarmár Minh priznali vzťah a už musia riešiť vážny problém. Dvojica sa začala často hádať a ich strach i obavy museli riešiť už aj na polícii.

Davida Keya si určite mnohí diváci pamätajú z kulinárskej šou Bez servítky, v ktorej súťažila aj bývalá finalistka Miss Miroslava Fabušová. Táto dvojica sa často objavovala na titulkách v médiách a ich búrlivý život pohoršoval viacerých Slovákov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Influnecer sa minulý rok stihol zasnúbiť s priateľom zo Sýrie, no o mesiac neskôr sa chlapci prekvapivo rozišli. Netrvalo dlho a interpret našiel šťastie v náručí bývalého farmára Minha. Hoci začiatky vo vzťahu bývajú vždy tie najkrajšie, mladíci sa, bohužiaľ, často hádajú.

Všetko sa to začalo tým, že umelec Vietnamcovi zatajoval správy od doterného fanúšika. Po ich prevalení začal manikér na neznámeho muža žiarliť, pričom situácia sa nakoniec vyvinula až tak, že teraz posadnutý podnikateľ prenasleduje obidvoch.

„Stojí nám pred domom, posiela nám výhražné fotky, nedávno mi ukradol identitu cez telefónne číslo. Naozaj máme obavy,“ prezradil sympatický fešák pre Čas.sk. Rieši to už aj polícia. Tu končí všetka sranda, lebo je to vážne. Robí nám zo života peklo,“ dodal mladík, na ktorého prenasledovateľ dokonca zaútočil a zobral mu doklady. Medzi Minhom a Davidom tak vraj kvôli zlomyslenému mužovi panuje doma zbytočné napätie ústiace do konfliktov.

minh a david key

Zdroj/Foto: Nový Čas, Instagram//davidkeyofficial, farma.markiza