Neprešiel ani týždeň a do sveta sa dostali ďalšie informácie, ktoré hovoria o priebehu rozchodu medzi Robom Kardashianom a jeho ex-parnerkou Blac Chynou. Okrem búrlivého odlúčenia sa novopečení rodičia rozhodli, ako budú ďalej pokračovať. Dali si posledné “zbohom” či sa vrátili k sebe?

Minulý víkend sa v americkej najznámejšej televíznej rodine diali obrovské veci, ktoré prebiehali priamo pred očiami verejnosti. Jediný syn zosnulého právnika Roberta Kardashiana a jeho manželky Kris Jenner pred pár dňami prežil naozaj napäté dni. Jeho snúbenica, ktorá sa mala už onedlho stať jeho právoplatnou manželkou, sa odsťahovala z ich spoločného príbytku. Aj keď rozchod prebehol pomerne v tichosti, situácia sa vyhrotila počas odchodu Blac Chyny z domu, kedy si prišla zbaliť svoje caky paky.

Blac Chyna

Známa dvojica však nezostala len pri slovnej výmene názorov, no čerstvá mamička zdvihla na otca svojho dieťaťa ruku. Údajne ho mala udierať do chrbta a ramien, počas fyzického napadnutia mala mať v sebe Blac dokonca alkohol. Slávna hviezda bola v takom rozpoložení, že musel zasiahnuť najnovší objav Robovej matky, Corey Gamble, ktorý ich od seba nakoniec oddelil. Po dvoch dňoch sa novopečení rodičia rozhodli vrátiť k sebe a pracovať na svojom vzťahu. Aj napriek tomuto faktu zdroj blízky rodine oznámil, že Blac a Rob zatiaľ žijú oddelene. V januári majú osláviť svoje prvé výročie a kto vie, možno spolu nakoniec strávia aj vianočné sviatky.

Robert na Instagrame zverejnil fotografiu svojej rozkošnej ratolesti, ku ktorej napísal aj pár emotívnych viet. Ako uviedol, kvôli svojej malej Dream sa bude snažiť byť lepším človekom.

Foto: Instagram | Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.