Jubilejná séria farmárskej reality šou odštartovala poriadne zostra. Po necelých dvoch týždňoch spoločného nažívania sa už prejavuje žiarlivosť vyvolaná rozdielnymi životnými podmienkami medzi táborom bohatých a chudobných. Dievčatá si pomaly začínajú skákať do vlasov.

Zaradenie známych osobností vyvolalo poriadny rozruch v radoch znevýhodnených súťažiacich. Spomedzi siedmich celebritných tváričiek sa však našli dve, ktoré sa stávajú priamym terčom ostrej kritiky, posmeškov a dokonca aj vyhrážok.

Sestry Nízlové sa od nástupu na schátraný statok snažia pôsobiť milo a priateľsky. Prehnaný záujem o dobro v kolektíve sa ale častokrát prudko otočil proti nim, čo sa prejavilo v strate rešpektu v očiach ostatných hráčov. Tí sa netaja tým, že im spevácke duo leží poriadne v žalúdku.

Ako prvá prejavila nesympatie prostoreká blondínka z Banskej Bystrice. „Už ma vytáčajú! Vo mne to vrie…Idem si zapáliť, lebo by som jej tam dala za ucho,“ zneli slová Karin Dvořákovej v konflikte, o ktorom si môžete prečítať viac >>>TU<<<.

K týmto nesympatiám sa postupne pridávajú aj ďalší súťažiaci. “Chudobní” si totiž na “bohaté paničky” posvietili počas obyčajného dňa, keď sa im naskytol pohľad na odhalené telá sprchujúcich sa Twiinsiek. „Podľa mňa majú veľké rite,“ pustili sa do ohovárania farmárky Táňa a 33-ročná Michaela, ktorá mala na statku pomer s 20-ročným panicom Dominikom Porubským.

Netrvalo dlho a neskúsený farmár sa okamžite pridal na stranu svojej novej múzy. „Ale nie sú až také pekné,“ prehodil Dominik. „Noo podľa mňa majú väčšie pozadie na môj vkus,“ neprestávali s urážkami ich vzhľadu, k čomu sa nakoniec pridal aj farmár Peter. „Majú ich riadne,“ utrúsil.

Keďže podľa všetkého sú sestry Nízlové už nejaký čas vyradené z hry, malá ukážka z verejného urážania ich postáv pred celým Slovenskom im neunikla. Rozhodli sa tak na toto nezmyselné osočovanie zareagovať a svojim bývalým “spolubývajúcim” venovali na sociálnej sieti stručný a jasný odkaz.

Lepšie veľké rite ako veľké brucho,“ vrátili úder dotknuté Twiinsky. Zdá sa tak, že medzi farmármi po vypnutí kamier nepanuje zrovna priateľská atmosféra a po opustení brán plných pravidiel si budú mať čo vysvetľovať.

Daniela Nízlová reagovala na Instagrame

Foto: YouTube l Zdroj: Pluska.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.