K jednému z najstabilnejších párov domáceho šoubiznisu rozhodne patrí spevák Paľo Habera a modelka Daniela Peštová, ktorí sa s láskou starajú o kráskinho syna z predchádzajúceho manželstva 23-ročného Yanicka a dve spoločné deti – synčeka Paula Henryho a dcéru Ellu. Tá už ale dávno nie je malým dievčatkom, práve dnes totiž prekračuje prah dospelosti!

V rodine prominentnej dvojice Paľa Haberu a Daniely Peštovej je dnes rozhodne veselo. Ich staršia spoločná ratolesť totiž oslavuje krásnych 18 rokov. Áno, z malej rozkošnej bondínky Elly vyrástla veľká slečna s jedinečným štýlom!

,,Ešte včera to bolo moje malinké baby a dnes má 18! Happy Birthday Ella! LOLU !!!,” rozcítil sa na Instagrame slávny kat zo SuperStar. Okrem toho si známy spevák pripomenul dcérkino detstvo krásnym spomienkovým záberom, na ktorom je Ella ako rozkošné batoľa, pričom Palino v tom čase ešte ohuroval hustým három. K podobnému účesu však v súčasnosti inklinuje práve jeho dievčatko, ktoré imidžom rozhodne nepripomína žiadnu krehkú kvetinku, ale poriadnu rebelku. Ella, prajeme všetko najlepšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ella v súčasnosti

Zdroj/Foto: Instagram/pavolhabera, daniela_pestova