Pred rokmi slovenské médiá zaplavila fotografia, na ktorej sa nachádza legendárny Karel Gott po boku jedného z našich najúspešnejších spevákov Paľa Haberu. Ľudia vtedy neriešili nič iné, len kultový outfit nekompromisného porotcu zo SuperStar. Pali sa takmer po 30-tich rokoch rozhodol spomienku oživiť naozaj štýlovým spôsobom.

Snímka z roku 1992, zachytávajúca dvojicu na krste Gottovho CD-čka, sa do pamätí ľudí už nezmazateľne zapísala ako jedna z Haberových najpopulárnejších fotiek. Frontman hudobnej kapely Team ale našťastie zmyslom pre humor doslova srší, a preto ho ani posmešky okolia či uštipačné poznámky nikdy nerozhodili.

gott habera

Pali fanúšikov poriadne prekvapil, keď po 27 rokoch ikonické riflové kraťasy zo skrine znovu vytiahol. Pohľad na speváka v obtiahnutých starých šortkách s vybíjaným opaskom pobavil tisíce ľudí, ktorí by legendárny kus odevu radi na Haberovi uzreli aj naživo počas jeho aktuálneho turné.

Musíme uznať, že tento fórik manželovi modelky Peštovej naozaj vyšiel – podľa nás Pali v obľúbených jeansových kraťasoch vyzerá ešte lepšie ako pred rokmi. A ako sa staronový outfit páči vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

habera

Zdroj: Instagram/pavolhabera | Foto: Instagram/pavolhabera, puredevadesatky