Pavol Habera sa bezpochyby radí medzi naše najväčšie hudobné stálice – obávaný porotca zo speváckej šou si však popri behaní po koncertoch či nahrávaní pesničiek dokáže nájsť čas aj na športové aktivity – nedávny zážitok zo severného Slovenska ale legendárneho frontmana kapely Team nemilo prekvapil.

Pali sa na sociálnej sieti podelil o zaujímavú skúsenosť, kedy počas cyklistického výjazdu s lyžiarskou hviezdou Petrou Vlhovou nečakane okúsil náturu niektorých ľudí z Liptovského kraja. Našťastie, má úspešný hudobník obrovský zmysel pre humor a aj nepríjemné stránky života dokáže zvládať s nadhľadom.

Pavol Habera

,,Včera som sa zastavil v Mikuláši pozrieť Petru Vlhovú, a tak sme si dali krátku kondičnú vychádzku. Išli sme aj von z mesta a už po troch minútach jazdy po celkom úzkej ceste som sa dozvedel od nejakého “zodpovedného “ vodiča, ktorý prefrčal tesne popri nás, že som ko..t,” Paľo začína farbisté opisovanie nemilého stretu s neznámym šoférom.

57-ročný sympaťák zároveň priznal, že drzý muž, osočujúci sa na turistov, v ten deň rozhodne nebol jediný svojho druhu. ,,No a potom som sa to ešte párkrát od vodičov v Mikuláši dozvedel. Skrátka, cesta do Liptovského Jána bola veľmi zábavná a ja som sa o sebe dozvedel nevídané veci,” dodáva Habera. Je ale naozaj smutné, ako sa niektorí Slováci dokážu správať k cudzím ľuďom, obzvlášť, ak ide o úspešné a známe osobnosti, ktoré našu krajinu reprezentujú vo výbornom svetle.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Pavolhabera