Nekompromisný porotca, kat a frontman skupiny Team Pavol Habera (54), si so svojimi najbližšími užíva rodinnú dovolenku za veľkou mlákou. Pozrite sa, ako sa s Danielou Peštovou dokážu aj po rokoch odtrhnúť z reťaze.

Navonok nekompromisný, no v súkromí zábavný otecko si vychutnáva bláznivé šantenie na bielej pláži s Danielou Peštovou, synom Paulom Henrym (6) a dcérou Ellou Joy (13). Daniela sa týmito krásnymi chvíľami pochválila na sociálnej sieti Instagram.

Nie je žiadnym tajomstvom, že na skvelej kondícii a postave Palino neustále tvrdo pracuje. Veď bodaj by nie, keď má po svojom boku takú krásnu ženu s telom bohyne. Palino sa nenechal zahanbiť a s úsmevom si naložil na chrbát poriadny kus živej váhy. Pri šantení vznikla skutočne krásna momentka, ktorá dokazuje nielen Haberovu silu, ale i silné rodinné puto. Rodinke to spolu naozaj veľmi pristane. :)

Daddy's got a heavy load😂 #preciouscargo

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

 

My dvaja😍

Príspevok, ktorý zdieľa @pavolhabera,

 

Caught myself a Pokemon. This one is a fire type😜

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

 

Sweater weather;)

A post shared by Daniela Pestova (@daniela_pestova) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.