Gyöngyi Bodišová je späť! Nad speváckou kariérou víťazky Československo má talent už mnohí zlomili palicu. Teraz sa však našiel niekto, kto Rómke s neľahkým osudom podal pomocnú ruku!

Keď Gyöngyi Bodišová v roku 2015 predstúpila pred porotu ČSMT, všetci ostali v šoku. Dievča, ktoré veľkú časť života prežilo v detskom domove, svojím zlatom v hrdle ohromilo Slovensko i Česko natoľko, že 100 000 eur skončilo práve v jej rukách. Rómka s neľahkým osudom ale životnú šancu nevyužila a svetu šoubiznisu sa otočila chrbtom. 

Viacerí si istotne hovoria, že je škoda, že Gyöngyi zahodila spevácku kariéru za hlavu. Slovenský raper Mega M taktiež patril do tejto skupiny, a tak sa rozhodol, že brunetku z Duloviec vráti na scénu.

,,Onedlho sa o nej dozviete viac, pretože tento talent sa nedal, nedá a ani nebude dať prehliadnúť. Ťažké chvíle, zlé rozhodnutia a nedostatok viery v samého seba ju doviedol až ku mne a ja urobím všetko pre to, aby sa znovu dostala na výslnie tam , kde si zaslúži byť,“ oznámil na Facebooku hudobník, ktorý v nedeľu večer zverejnil nádhernú cover legendérneho hitu Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarovej. Vo videoklipe vystupuje samotná Bodišová, avšak s úplne iným imidžom. Gyöngyi, držíme palce!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Mega M, YouTube/MegaM Official