Od náhleho úmrtia úspešného českého herca Radoslava Brzobohatého uplynulo osem rokov a vdova Hana Gregorová sa usiluje po smrti manžela nachádzať šťastie v náručí o 30 rokov mladšieho partnera. Herečka s Ondřejom Koptíkom tvoria jeden z najkontroverznejších párov šoubiznisu, aj keď sa búrlivé výkyvy medzi nimi už dávnejšie upokojili. Teraz brunetka prekvapila rozhodnutím, aké môže jej život do veľkej miery ovplyvniť.

67-ročná televízna a divadelná stálica sa pred rokmi postarala o poriadny rozruch, keď sa prevalil jej románik s podstatne mladším priateľom. Dvojica prežila spoločné odlúčenia i opätovné uzmierenia, ovenčené obrovskými mediálnymi trapasmi.

Hana Gregorova Ondrej Koptik

Zdá sa, že partneri si konečne vychutnávajú harmonickú idylku, keďže nechutnosti zo súkromia na seba dlhšiu dobu nevyťahujú. Herečka sa dokonca uchýlila k dôležitému životnému rozhodnutiu, keď nečakane ponúkla na predaj luxusnú vilu, v ktorej kedysi žila s milovaným manželom.

Snaha zabudnúť na bolestivú minulosť?

Práve v priestrannom dome so šiestimi izbami, vírivkou či záhradou sa kedysi odohrala tragická dráma, končiaca smrťou Radka Brzobohatého. Informáciu o predaji prepychovej nehnuteľnosti zachytil portál Život v Česku, ktorému novinku potvrdil aj samotný Ondřej Koptík – dokonca poskytol odôvodnenie nečakaného kroku.

,,Asi sa chce posunúť niekam ďalej v živote, niektoré veci nechať za sebou,” myslí si mladík. Gregorová údajne zhodnotila, že nastal čas odpichnúť sa z jedného miesta a pokračovať v živote trošku iným smerom. Vila v Říčanoch sa predáva prostredníctvom realitnej kancelárie za neuveriteľných 819-tisíc eur.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Zivotvcesku.cz | Foto: YouTube, Facebook/Ondřej Koptík