Láska Hany Gregorovej (65) a Ondřeja Koptíka (34) je, zdá sa, v koncoch. Aj keď spolu pravidelne žiarili na spoločných akciách a lásku si prejavovali doslova na každom kroku, ich vzťahu nakoniec odzvonilo. Záverečná dohra má však poriadne trpkú príchuť.

Herečka Hana Gregorová nakoniec vzťah s oveľa mladším zajačikom ukončila. Nevedno, čo presne stálo za rozpadom dvojice, no indícií bolo v minulosti hneď niekoľko. Hana dokonca odmietla aj Koptíkovu žiadosť o ruku a momentálne už má byť single. Mladého milenca vykopla z bytu, a to priam filmovým štýlom. Jeho kufre a veci zbalila a poslala Ondřejovi len prostredníctvom kuriéra!

Tu sa však rozchodová dráma nekončí a Koptík sa rozhodne nevzdáva. Podľa jeho slov, ktoré zverejnil Blesk, sa zrejme Gregorovej nemieni len tak vypariť zo života : “Som zničený a na dne! Posielam Hanke stovky esemesiek, ale ona nereaguje! Strašne som to pokašľal,” sype si popol na hlavu. Herečka chce zjavne začať život bez mladého Koptíka, ktorý ešte zlomene dodáva: “Urobil som hroznú hlúposť a ona za to odstrelila moje srdce. Neviem, ako ju získať späť, som pre ňu menej než vzduch,” plače Koptík. Tento rozchod, ako vystrihnutý z hollywoodskeho filmu, bude mať zrejme ešte nejednu dohru a necháme sa prekvapiť, ako táto dvojica všetko vyrieši či ukončí. Záhadou tiež ostáva, čím Koptík herečku tak naštval a sklamal, že sa rozhodla pre tento radikálny krok.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook, Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk