Ako sa zdá, “zlým chlapom” navždy odzvonilo! “Dobrí muži” sú totiž v posteli rovnako dobrí, ba dokonca častokrát oveľa lepší ako práve drsní rebeli! Ak momentálne neveriacky krútite hlavou, ponúkame vám niekoľko dobrých dôvodov, prečo si k telu pustiť radšej gentlemana a potom sa sama rozhodnite, komu odomknete dvere svojej spálne. :)

Nie je všetko zlato, čo sa bliští, a aj keď vás priťahujú práve zlí a nevyspytateľní muži, vedzte, že aj kľudné povahy vedia krásne ,,vybuchnúť”… Že neveríte? Čítajte a zistíte, prečo je z času na čas dobrý nápad vyskúšať aj niečo iné.

Dobrí chlapci majú styk rovnako často ako tí zlí. Dokonca častejšie!

To, že vyzerá milo, ešte neznamená, že je svätý. V rámci štúdie, ktorej sa zúčastnilo 500 vysokoškolákov sa ukázalo, že častejšie si užívali práve tí chlapci, ktorí boli dievčatami označení ako “milí”. Výskum sa týkal rovnako dlhodobých vzťahov ako aj jednorázového príležitostného stretnutia.

Bez hádok to nie je nuda

Noc plná vášne po prehádanom dni nie je známkou dobrého vzťahu, dlhodobo sa to jednoducho vydržať nedá. Nezamieňajte si drámu s láskou.

Milý neznamená slabý

Ľudia zaradení do kategórie “dobrí” nie sú menej súťaživí alebo asertivní ako tí “zlí”. Zároveň zostávajú dlhšie v manželstve, v rámci ktorého majú dobré vzťahy so svojou polovičkou aj s deťmi. Navyše sú so svojim životom celkovo spokojnejší.

Sebavedomie nerovná sa arogancia

Dobrí muži sú obľúbenejší, preto aj sebavedomejší. Arogantný chlap môže mať veľké sebavedomie, ale zamyslite sa, ako s vami bude jednať.

Dobrí muži sú dostupní

Ak dobrý chlap hovorí, že je slobodný, neklame. Naopak, zlí muži majú v zásobe kopu rozprávok, ako im nikto nerozumie a v ich živote sú pre nich len nedôležité ženy – chcete sa dostať na tento zoznam?

V zdraví aj chorobe, v bohatstve aj chudobe?

Ktorý z týchto dvoch zostane pri vás, keď nastanú naozajstné problémy? Pán úžasný drsňák zdrhne, keď sa k vám osud obráti chrbtom. Naopak, dobrý muž zabezpečí, aby ste prišli v pohodlí domov (či už z práce, chaty alebo diskotéky), pomôže s nákupmi, nechá vás vyplakať, poradí, pohladí… Ktorá po tomto netúži?

Dobrý muž si vás bude hýčkať, zatiaľ čo drsný chlap zavolá, len keď on sám chce

Dobrý chlap

Vždy bude tam, kde ho potrebujete, ale nebude sa vnucovať tam, kde chcete byť sama. Keď sľúbi, že zavolá, tak skutočne zavolá, keď sľúbi, že navarí, nezostanete hladná. Keď môže, pomôže, je spoľahlivý a v dobrom zmysle slova predvídateľný.

,,Zlý” chlap

Pán drsný nikdy nie je tam, kde sľúbi a jeho slovo nestojí ani za deravý groš. Na vás miluje len vašu pohodovú stránku, akonáhle zosmutniete, ochoriete, schudobniete alebo zostarnete, viac sa k vám nehlási. Podobne pristupuje aj k vašej rodine a priateľom, ktorých neuznáva ako seberovných.

Tak ako? Ešte stále vám pripadajú tvrdí ostrí chlapci tak veľmi hriešni a cool?

Foto: Pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk