V českých médiách bolo tento víkend opäť poriadne rušno. Dominika Gottová, dcéra zosnulého majstra Karla Gotta, sa totiž priznala k niečomu, čo podľa verejnosti nemá obdobu ani u tak škandalóznej hviezdičky, ako je ona. Nielenže sa začala otvorene vyjadrovať k svojej bis*xuálnej orientácii, no rozhovorila sa o minulosti plnej promiskuity s prostitútkami. Ľudia jej to nedokážu odpustiť. Pošpinila podľa nich pamiatku legendárneho otca!

Má rada ženy rovnako ako mužov, pričom prvé posteľové radovánky s rovnakým pohlavím vyskúšala už ako 20-ročná. Tam to ale ani zďaleka neskončilo. Dominika Gottová, ktorá sa v špeciáli Můj táta Karel českého Blesku odhodlala vyzradiť niekoľko tajomstiev, kedy vyšla von s pravdou o svojej búrlivej minulosti. Dievčatá si príležitostne striedala s milencami, cudzie jej vraj dokonca neboli ani skupinové orgie a za styk si neváhala aj zaplatiť.

„Druhú se*uálnu skúsenosť s dievčaťom som zažila asi o päť rokov neskôr. Vďaka svojmu zamestnaniu v kaviarni reštaurácie, kde ma oslovila ďalšia žena. Využila som to. Se* s ňou bol úžasný, napokon, bola to prostitútka,“ napísala bez hanby do článku v časopise. S partnerom Joeym DeMaiom sa vraj podobným skúsenostiam vôbec nevyhýbali. Práve naopak – do postele si občas pozývali aj viacerých kamarátov a kamarátky.

Správy o Dominikinej škandalóznej minulosti obleteli médiá ako blesk a verejnosť voči nim nezostala ľahostajná. Mnohí sú toho názoru, že nech už hviezdička prežila svoju mladosť akýmkoľvek spôsobom, mala by o nej ako dcéra Karla Gotta pomlčať. Jej reči totiž vrhajú zlé svetlo aj na dôstojnú pamiatku speváckej legendy a práve to jej ľudia nedokážu odpustiť.

„Tá si nezaslúži byť dcérou majstra Karla Gotta!“ znie jeden z mnohých rozčúlených komentárov. „Otec sa musí obracať v hrobe, čo to má za dcéru,“ pritvrdzuje ďalší, ktorý označuje Dominiku za hanbu rodiny. Mnohí si zas myslia, že je hudobníčka po smrti otca bez peňazí, a tak sa jednoducho snaží zarobiť si, koľko to len ide, aspoň na svojom priezvisku. Za každú cenu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Špeciál Můj táta Karel, Blesk | Foto: Facebook/Blesk.cz, Dominika Gottová