Hovorí sa, že siedmy rok vo vzťahu býva kritický. Žiaľ, potrvdilo sa to aj u známych YouTuberov, ktorí tvorili zamilovanú dvojicu v podstate od tínedžerského veku. Daniel Štrauch alias Gogo a Lucia Hrušková, vystupujúca pod prezývkou LucyPug, si v septembri minulého roka dali definitívne zbohom. V súčasnosti má už Gogo randiť s novou kráskou.

Gogo, ktorého na Instagrame sleduje takmer milión ľudí, sa už o pár dní bude praviidelne objavovať na obrazovkách Markízy ako jeden zo súťažiacich drsnej reality šou Survivor. Ešte predtým, než fešák odišiel do Dominikánskej republiky, ale absolvoval dovolenku v Thajsku a nebol sám!

V rovnaký čas a na rovnakom mieste si užívala chvíle aj herečka Anna Kadeřávková, ktorú môžete poznať napríklad z filmu Šťastný nový rok. Mladá Češka sa síce minulý rok v lete zasnúbila s raperom Strapom, no vzťah im napokon nevyšiel, a exotický raj si vychutnávala po boku iného muža.

Po tom, ako Anička zverejnila na Instagrame video, na ktorom si pri západe slnka s niekým vymieňa objatia a bozky, sa jej fanúšikovia jednoznačne zhodli na tom, že ide práve o slovenského YouTubera a režiséra Goga.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/gogomantv, lucypug, annakaderavkova