Peter Sagan je najlepším slovenským cyklistom a momentálne robí našej krajine skvelé meno na najväčšom cyklistickom podujatí roka, na Tour de France. Peťo však nie je len obyčajným športovcom, ale stal sa doslova miláčikom slovenského národa. Ak ste ho doteraz ignorovali či vnímali len tak sporadicky, garantujeme vám, že po zhliadnutí tohto videa si sympatického Žilinčana určite zamilujete. :)

Peter Sagan sa objavil v reklame na Sunroot, čo je značka, ktorá zastrešuje zdravotný štýl. V tomto prípade však nejde len o obyčajnú reklamu. Vo videu totiž uvidíte Petra bojujúceho ako Gladiátora a taktiež vám predvedie tanečky, aké dával v legendárnom filme Pulp Fiction Vincent Vega (John Travolta). To však tiež nie je všetko, pretože celé video je popretkávané Petrovým pohľadom na úspech, na život a na dôležitosť našich najbližších.

Peter Sagan- Život je ako film

Video/Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)