Najnovšia séria Farmy priniesla skutočne zaujímavú hŕstku nových tvárí. Medzi najvýraznejšie patrí rozhodne mladá Giuliana Santi (18), ktorá je kontroverzná natoľko, že ju diváci môžu buď milovať, alebo nenávidieť. Nič medzi tým.

Pokiaľ vás v predchádzajúcich sériách bavili mladé kočky s podrezaným jazykom, ako bola Jana Hrmová či Karin Dvořáková (dnes už Hegedušová), ani táto séria vám neostane nič dlžná. Na scénu totiž prišla pubertálna študentka z Bratislavy, ktorá hneď od začiatku šou neskrýva svoju drzosť a priamosť.

Zdá sa, že dravá tmavovláska prišla na statok s jasným cieľom – získať followerov na svoje sociálne siete. Svedčí o tom aj fakt, že na statku navrhla súperovi Šimonovi (21), aby ju pred kamerami požiadal o ruku. „Budeme mať proste oveľa viac fanúšikov, keď to urobíš,“ prehovárala ho v spálni.

Instagram Vs. Realita

Vyzerá to tak, že z mladej farmárky môže byť v priebehu niekoľkých týždňov na televíznej obrazovke ďalšia slovenská influencerka z vidieckej šou. A ako to vyzerá s jej sociálnou sieťou dnes? Pozrite sa na fotky nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Voyo.markiza.sk, Instagram/Gululumka