Aj keď sa už prázdniny pomaly chýlia ku koncu, leto sa ešte stále neskončilo. To si zrejme povedali aj hviezdni zaľúbenci Gigi Hadid a Zayn Malik, ktorí zakotvili na najväčšom ostrove francúzskej Polynézie. V exotickom raji na Tahiti si mladý pár užíva vzájomnú spoločnosť, no zvedavým pohľadom papparazzov len tak ľahko neuniknú.

Gigi Hadid, najžiadanejšia modelka súčasnosti, sa po viacerých nevydarených vzťahoch rozhodla skúsiť šťastie s popovým spevákom Zaynom Malikom. Tlak médií a možno aj mladý vek stoja za ich nedávnym rozchodom, no vyzerá to tak, že spevák si má s modelkou stále čo povedať a nezhody sú dávno preč. Krásna Gigi už pred niekoľkými dňami zásobovala svoj Instagram fotografiami z dovolenky, nikto však netušil, že spoločnosť jej robí aj priateľ Zayn. Šikovnému oku papparazzov neuniklo, ako si dvojica pokojne hrkúta na tahitskej pláži, kde je vďaka celebritnej návšteve momentálne o čosi viac rušnejšie ako obvykle. :)

🌴💕

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

#GigiHadidSnapchat @gigihadid

A post shared by Gigi Hadid Snapchat Updates (@gigihadidsnapchat) on

 

#GigiHadidSnapchat @gigihadid

A post shared by Gigi Hadid Snapchat Updates (@gigihadidsnapchat) on

 

gigig 3 gigi gigi 2 gigi 4

Foto: Instagram, Twitter, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)