Obľúbený seriál Big Bang Theory je na televíznych obrazovkách už neuveriteľných desať rokov. O tom, ako veľmi je seriál populárny, svedčia aj astronomické príjmy, ktoré dostávajú hlavné hviezdy za jednu jedinú časť. Niektorí sú odmenení viac, iní menej, a práve to nedalo spávať piatim najväčším hviezdam sitcomu!

Herci Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, ktorí sú hlavnými postavami Teórie veľkého tresku už od prvej série, zarábajú za jednu jedinú epizódu neuveriteľný 1 milión dolárov! Mayimi Bialik a Melissa Rauch, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou seriálu od tretej série, však dostávajú iba „slabých” 200-tisíc.

Hlavným hviezdam sa však rozdelenie peňazí zdá nespravodlivé, a preto sa rozhodli pre niečo úžasné. Každý z nich dá po 100-tisíc dolárov zo svojho platu a tieto peniaze pôjdu na účet ich dvoch hereckých kolegýň. Po novom by teda predstaviteľky Amy a Bernadette mali v pripravovanej jedenástej a dvanástej sérii dostať 450-tisíc dolárov za epizódu. To sú ale úžasní kolegovia, nemyslíte? Aj keď stále nejde o takú výšku, ako má spomínaná pätica, údajne sú pripravené ďalšie rokovania.

Foto: Instagram, giphy.com, wallpaperscraft.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)