Po troch rokoch vzťahu si povedali áno! Z najznámejšieho slovenského bubeníka Martina Valihoru a obľúbenej herečky Natálie Germani sa 11. novembra stali manželia. Dvojica si povedala áno ďaleko za hranicami Slovenska!

Celebritný párik, ktorý vychováva spoločnú dvojročnú dcérku Zunu, neustále pendluje medzi Slovenskom a Amerikou. Okrem toho, že Martin Valihora má v New Yorku rôzne pracovné aktivity, v svetovej metropole študuje jeho staršia dcéra Viktória, ktorú má s moderátorkou Alexandrou Orviskou. Za veľkou mlákou si vzal hudobník aj svoju lásku Natáliu Germani – stalo sa tak na naozaj netradičnom mieste.

Martin Valihora

,,Ťažko opísať slovami, čo sme zažili na Aspenskej hore. Nedá sa. Ale viem, že sa mojím manželom stal ten najvýnimočnejší muž na tomto svete. Milujem Ťa, Láska, a ďakujem za ten najkrajší a najdojímavejší deň. Ostane navždy v našich srdciach, forever together,“ vyznala sa z pocitov šťastná herečka, ktorá už po rozprávkovej svadbe nemá podľa svojich slov viac o čom snívať.

,,Ďakujeme za toto šťastie, krásu a lásku, ktorá sa tu jedného dňa stretla, aby spojila 2 ľudí. A v lete sa spojí opäť, aby sa oslávila aj s našou milovanou rodinkou a priateľmi. Ale to bude iný žúr,“ prezradila Natália. Tá bola v originálnej bielej róbe skutočne prekrásnou nevestou! Manželom Valihorovcom srdečne grautulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/natalagerman