Hru Pokémon Go netreba nejak zvlášť predstavovať. Dozaista o nej chtiac či nechtiac počul aj ten, kto ani len netuší, ako vyzerá Pikachu. Verejný prank, na ktorý sa podujala partička štyroch ľudí prezlečených za hlavného aktéra hry – žltého Pikachuho, vás náramne rozosmeje.

Hlavnou úlohou hráča v hre Pokémon Go je pochytať Pokémonov do červeno-bielych lôpt. Švajčiarska marketingová spoločnosť Fadeout natočila vtipné video, v ktorom dostali na frak všetci fanúšikovia tejto absurdnej hry. Video, v ktorom štyria prezlečení ľudia v žltých kostýmoch prenasledujú ľudí, zadumane hľadiacich do svojich smartfonov, sa takmer okamžite stalo hitom internetu. Ten, kto nechcel dostať na frak a schytať veľkým PokéBallom, vzal nohy na plecia a utekal kade ľahšie. Všetci okoloidúci sa na celej situácii náramne zabávali. Už samotný názov videá hovorí za všetko: Pomsta Pokémonov. Či už túto hru hráte alebo nie, pozrite si vtipné video, ako by to vyzeralo, keby si ľudia a Pokémoni vymenili svoje pozície.

Foto/Video: YouTube 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.