Nemeckí zbohatlíci už o pár dni priletia na Slovensko, aby u nás nakrútili jednu epizódu slávnej šou Geissenovci – Ťažký život milionárov. Manželský pár bude bývať, samozrejme, v najluxusnejších hoteloch a spozná krásne miesta našej krajiny.

Carmen a Robert prijali pozvanie od politika Richarda Sulíka, s ktorým sa ešte minulý rok stretli na výstave Expo 2020 v Dubaji, aby navštívili Slovenskú republiku. Celebritný pár nenechal na seba dlho čakať a už koncom týždňa by mal v Bratislave natáčať svoju reláciu Geissenovci – Ťažký život milionárov.

geissenovci

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Slávna dvojica začne Devínskym hradom, kde by ich mal sprevádzať župan Bratislavského kraja Juraj Droba, pričom následne im ukáže aj Cyklomost slobody. Carmen s Robertom prespia v štýlovom zámku v Pezinku a neskôr sa vyberú do Banskej Štiavnice. Samozrejme, partneri nevynechajú ani návštevu Vysokých Tatier, kde sa lanovkou vyvezú na Lomnický štít. V závere týždňa by mali byť Geissenovci  ubytovaní v hoteli Lomnica s krásnym wellnesom a chutnou gastronómiu.

geissenovci

Zdroj/Foto: pluska.sk, Instagram/carmengeiss_1965