Nemeckí zbohatlíci si tento týždeň užívajú Slovensko, kde pricestovali, aby nakrútili ďalšiu epizódu svojej šou Geissenovci – Tažký život milionárov. Pre celebritnú rodinku je pripravený zaujímavý program, luxusné bývanie a najlepšia gastronómia.

Geissenovci v našej krajine vyvolali veľký rozruch a mnoho fanúšikov sa na nich neskutočne tešilo. Carmen, Robert a ich dve dcéry prespávajú v najdrahších hoteloch, pochutnávajú si na výborných jedlách a s radosťou si vychutnávajú luxus, na aký sú roky zvyknutí. Avšak viete, kde siahajú korene ich života na vysokej nohe?

geissenovci

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Populárni Nemci prišli k peniazom vďaka šikovnosti a skvelému biznisu, ktorý 58-ročný Geiss v minulosti rozbehol. V roku 1986 Robert so svojím bratom vytvorili módnu značku pre športovcov Uncle Sam (UNCS). A hoci sa ich produkty až príliš podobali na oblečenie od spoločnosti Nike a Adidas, boli cenovo dostupnejšie. Súrodenci kupovali lacné kúsky z Turecka a speňažili ich štvornásobne drahšie. 

Po predaní UNCS sa hlavným zdrojom príjmov Geissenovcov stali obchody s nehnuteľnosťami, investovanie do akcií na burze a ich vlastný módny dom Roberto Geissini.

geissenovci

Foto/Zdroj: tz.de, Instagram/carmengeiss_1965,grandhotelriverpark, tvjoj