Minulý týždeň našu krajinu navštívili nemeckí zbohatlíci, ktorí na Slovensku nakrúcali svoju šou Geissenovci – Ťažký život milionárov. Pre celebritnú rodinku bol prichystaný zaujímavý program, chutné jedlo a luxusné bývanie.

Carmen, Robert a ich dve dcéry spoznali našu krásnu prírodu, obedovali v prepychových reštauráciach a vyskúšali si rôzne atrakcie. Avšak Geissenovci sa nikde nepohli bez toho, aby neposkytli rozhovor pre médiá či sa neodfotili so svojimi fanúšikmi.

geissenovci

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zahraničné hviezdy vôbec nečakali, že natáčanie šou bude u nás oveľa zložitejšie ako v ostatných štátoch. ,,Bolo to náročné pre všetkých. Geissovci tu teda nielen oddychovali, ale aj pracovali. A keď sme prezradili program kde, kedy a o koľkej sa objavia na niektorom mieste, nahrnulo sa tam veľa zvedavcov, z ktorých mnohí v snahe odfotografovať sa s Robertom a Carmen vbehli kameramanom do záberu a tí museli všetko odznova nakrúcať, čím strácali drahocenný čas,“ prezradil Richard Sulík, ktorý milionárov takmer všade sprevádzal.

Pôvodný plán bol na Slovensku nakrútiť iba jednu epizódu obľúbenej relácie, no nakoniec má štáb toľko materiálu, že z neho vyrobí až tri časti. Diváci sa majú určite na čo tešiť!

geissenovci

Zdroj/Foto: pluska.sk, Instagram/carmengeiss_1965,carmen.x.queen