Manželku milionára Roberta Geissena netreba nijak zvlášť predstavovať. Carmen sa spolu s rodinou dostatočne zviditeľnila pred celým svetom, a to najmä vďaka svojráznej reality show s názvom Geissenovci. Milovníčka najnovších módnych kúskov však robí všetko preto, aby fanúšikov zaujala ešte viac. Tentokrát sa jej to ale veľmi nepodarilo.

Carmen sa dlhšiu dobu pokúša preraziť aj ako speváčka. Hoci už zopár songov naspievala či natočila nejaký ten videoklip, dieru do sveta s týmto umením zatiaľ nespravila. Úsmev z tváre jej však nemizne a naďalej si užíva výhody prepychového života.

Geissenovci

Nestarnúca reality hviezda sa najnovšie pochválila zmeneným účesom, za ktorý však veľké ovácie nezískala. Svoju povestnú blond hrivu si totiž nechala odfarbiť naružovo a pre fanúšikov natočila exkluzívne video, kde sa ukázala v plnej kráse.

Hneď po uverejnení nahrávky si Carmen vyslúžila niekoľko negatívnych ohlasov. “Táto farba vlasov nevyzerá veľmi dobre,” upozornil ju jeden z priaznivcov. “Vyzerá to zle, nie je to ani trochu prirodzené,” pridala sa ďalšia komentujúca. Zdá sa ale, že Carmen názory obdivovateľov prijala, nakoľko v ďalších príspevkoch už môžeme vidieť, že sa napokon znovu vrátila k osvedčenej blond. Extravagantnú pracháčku s ružovými vlasmi nájdete vo videu nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Carmen Geissen

 

Zdroj: Instagram/carmengeiss_1965 | Foto: Instagram/carmengeiss_1965, streamable.com