Sú spolu? Nie sú spolu? Pri slovenskom páriku Gáborovi Borárosovi a Monike Jakliovej sa zdalo, že sa u nich deje podobný scenár ako u MMA zápasníka Karlosa Vémolu a jeho snúbenice Lely Ceterovej. Pár dní po Monikinom škandalóznom obvinení z nevery sa totiž kráska s otcom svojej dcérky objavila na Let’s Dance.

Monika ani nie mesiac po pôrode šokovala verejnosť informáciou, že ju jej partner podvádzal dokonca i v čase, kedy privádzala na svet jeho dcéru Zoru. Gábor Boráros sa nepríjmnej téme oblúkom vyhýbal, avšak v rozhovore pre portál Super.cz prezradil viac.

Keď redaktorka položila športovcovi otázku, či bol svojej partnerke neverný, takú reakciu, aká prišla, zrejme vôbec nečakala. ,,No niekedy áno, niekedy nie,“ odpovedal Gábor, ktorý sa pri tom doslova rehotal. ,,To si teda celkom dobytok, prepáč, že to takto hovorím, ale proste máš tehotné dievča, tvoje dievča rodí a ty si hľadáš iné?“ pokračovala zostra redaktorka. ,,To nie je pravda. Nikdy som nehľadal, ale to je náhoda,“ šokoval potetovaný otecko dámu s mikrofónom, ktorá ostala doslova bez slov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako Boráros uviedol, s Monikou aktuálne pár netvoria. Okrem toho si hľadá nový byt, keďže nechce bývať v dome svojej expartnerky, ktorý mu nepatrí, a túži po niečom vlastnom. Avšak možnosť, že sa k sebe vrátia, nevylučuje. ,,Neplánovali sme a neplánujeme nič, všetko bude, ako bude. Keď budem šťastný a spokojný, tak bude dobre. Keď nebudem, tak jasné, že bude zle. To také veci sa nedajú naplánovať,“ vyjadril sa pre Super.cz.

Rozhovor s Gáborom Borárosom si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Super.cz | Foto: Super.cz, Facebook/Mónika Jákliová, Instagram/boraros_gabor