Rodičia mesačnej dcérky Zorky si nedeľný večer spríjemnili návštevou bratislavskej Incheby. Na tom by, samozrejme, nič zvláštne nebolo, keby pred niekoľkými dňami Monika Jakliová neoznámila rozchod s Gáborom Borárosom. Zavítala teda dvojica na Let’s Dance ako pár?

Neprešiel ešte ani týždeň, ako Monika označila Gábora za neverníka, ktorý ju mal podvádzať i v čase, keď ona privádzala na svet ich dcérku, a už sa športovec a influencerka spolu objavili na Let’s Dance. Všetkých tak, samozrejme, zaujímalo, či sa opäť dali dokopy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Tu sme spolu,“ reagovala s úsmevom na otázku markizáckej redaktorky blondínka. ,,Keď sme prišli sem, tak presne to bola téma. Ale nedostali sme na to ešte odpoveď, fú,“ pokračoval Gábor, pričom rovnako ako jeho gardé zakrýval rozpaky smiechom. Potetovaného MMA zápasníka dokonca zalieval pot, ktorý si musel z čela utierať vreckovkou. Vypytovačky ohľadom vzťahu vraj nečakal.

,,Keby som bol na to pripravený, tak prídem a nosím tielko iba… no nemáme na to presne odpoveď, musíte ešte vydržať,“ uviedol Boráros. O príčine škandalózneho rozchodu sa však vyjadrovať nechcel, ako prezradil – je to tajné. Napriek nejasným odpovediam ale napokon obaja potvrdili, že chcú byť spolu, nakoľko ich spája dcérka.

Rozhovor s Monikou a Gáborom si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk