Farmári majú za sebou poriadne prekvapenie! Na statok totiž nabehli šikovní barberi, ktorí si vzali do rúk pánsku časť osadenstva – zo zanedbaných drevorubačov vyčarovali pohľadných fešákov, pričom najväčšou premenou prešiel určite nesmelý Gabo Sedláček.

23-ročný Košičan je zrejme najmenej priebojný a odvážny článok v rámci účastníkov 11. série Farmy. To sa odrazilo aj po tom, ako súťažiaci prijali návštevu v podobe dvoch barberov, ktorí prišli dať mužov do pucu.

Kým ostatní okrem Mateja, ktorý sa deň predtým vyholil “na koleno”, si prácu odborníkov doslova užívali a následne sršali veľkou spokojnosťou, Gabo bol po celý čas nesvoj a sršal viditeľnou nervozitou. Na skandovanie dievčat, najmä Romany, sa napokon barberom oddal a nechal si na hlave vytvoriť štýlový účes, takzvaný crop.

Okrem toho sa páni postarali aj o úpravu mladíkovej brady, vďaka čomu sa zrazu z nevýrazného východniara stal moderný štramák, i keď podľa jeho výrazu tváre so svojím novým imidžom až tak stotožený nebol. Všetky baby sa však zhodli na tom, že najväčšou a najlepšou premenou prešiel práve on. A ako sa upravený Gabo páči vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku! Celú jeho premenu si môžete pozrieť vo videu nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, YouTube