Tento týždeň sa na Farme nesie v znamení spriadania prepletených taktík do nastávajúceho duelu, keďže meno prvého adepta na vyhadzov je účinkujúcim známe už niekoľko dní. Vladimír Hudáček si titul prvého duelanta vyslúžil za neuvážené porušenie pravidiel, a tak sa spoločne s inými predstaviteľmi mužského pokolenia denne púšťa do otvorených debát o blížiacom sa súboji.

Po vymenovaní Martina Mihálika do funkcie farmára týždňa dochádza ku kurióznym situáciám, kedy sa štyrom súťažiacim podarilo vytvoriť si tajný sprisahanecký spolok. Rasťo Mojsej, Gabriel Sedláček, Vlado Hudáček a spomenutý Robiňo sa po večeroch zgrupujú v chyži, kde sa usilujú vymyslieť plán, ako sa čo najskôr zbaviť Radovana Dulina.

Farma

Silné východniarske jadro ale začína mať podozrenie, že jeden z “mušketierov” sa nespráva úplne v súlade s predstavami ostatných pracantov. Reč je o neskúsenom mladíkovi Gabovi – ten jediným nevhodným výrazom na adresu kamaráta Rasťa zrejme všetko pokašľal. Veľký milovník jedla totiž mocného východniara otvorene nazýva “kriplom”, a to najmä kvôli jeho zraneniu v dôsledku bitky s Matejom Jurkovičom.

Gabo to Rasťovi už párkrát povedal priamo do očí a zároveň ho tak častuje i poza jeho chrbát. ,,Gabo sa mi už nepáči,” zdôveril sa urazený farmár ostatným kolegom. Členovia utajovaného paktu sa preto začínajú vážne pohrávať s myšlienkou, že by aktuálnu štvoricu zúžili len na trojicu. ,,Teraz ku koncu už bude totálne sám za seba,” Vlado chladne zhodnotil situáciu, v akej sa Gabriel neželaným spôsobom zrazu ocitol.

Celý rozhovor farmárov o Gabovi

Zdroj|Foto: YouTube