V závere zmiešaného duelu sme na Farme boli svedkami vyhrotených pocitov, aké pri pohľade na porazeného bojovníka neudržal jeden z jeho najbližších kamarátov. Gabo Sedláček, ktorý doposiaľ neprejavil absolútne žiadnu formu emočných výlevov, sa po odchode Vladimíra Hudáčka nervovo zrútil. Krátko po návrate na statok však i pomedzi slzy neváhal chrliť jednu perlu za druhou.

Nekonečné taktizovanie sa zdatnému východniarovi poriadne vypomstilo. Vlada položila na lopatky drsná dievčina zo západného Slovenska Nikola Prsteková, čo nedokázalo prijať najmä mužské osadenstvo.

Farma

Nečakaný výsledok súboja v stodole najviac doľahol na hanblivého pracanta, ktorý sa prejavov akýchkoľvek výraznejších emócii doteraz stránil. Ako sám priznal, odchod kolegu zo súťaže znášal horšie než nadávky od chlapov či odmietnutia zo strany žien. Netrvalo však dlho a mladý východniar sa postupne dostával do starej formy. ,,Ja za ním prídem. Stretneme sa a dáme si nejakú pečenú kačku,” Gabo v sebe nezaprel milovníka jedla.

Gabriel Sedláček Farma

Neskúsený východniar zase raz dokázal, že viac ako ľudia či komplikované vzťahy ho zaujíma plný žalúdok. ,,Myslím, že sa dám dokopy, len potrebujem čas a najesť sa. Pôjdem teraz na záchod a tam bude moja oslava, tam si budem kľudne sedieť a potom si pôjdem ľahnúť, po tom, ako sa najem, pravdaže, “ pokračoval v humorne dojemnom príhovore.

V závere svojrázneho monológu sa zároveň úprimne vyjadril k tomu, ako v skutočnosti kamarátovi prehru vníma. ,,Musím rozmýšľať pozitívne – Vlado sa má dobre, išiel domov. Aj tak by nevyhral, lebo ja vyhrám, ale doprial by som mu to druhé alebo tretie miesto,” totálne to zaklincoval. Napriek tomu, že plač v stodole zo strany Gabriela Sedláčka rozhodne hraný nebol, mladík prejavil vysokú schopnosť regenerácie, s ktorou mu pomáha predovšetkým láska k chutným pokrmom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube