Počas jedenástej série Farmy sa na statku vykresalo niekoľko románikov. Ani v jednom z nich však nezohráva rolu pracovitý Gabo Sedláček. Ten naopak čelí skutočnosti, že ešte nikdy v živote nemal frajerku. Svojej kolegyni a platonickej láske Romane Košťálovej prezradil dôvod.

Akoby sa stalo pravidlom, že jeden z osadlíkov Farmy musí byť, čo sa týka vzťahových vecí, neskúsený. Kým v jubilejnej sérii túto pozíciu zastával konečný víťaz Dominik Porubský, ktorý napokon na statku o svoj “vienok” prišiel, v tej prebiehajúcej je panicom Gabo Sedláček, zhodou okolností taktiež jeden z najhorúcejších kandidátov na výhru.

23-ročný študent z Košíc sa pred kamerami ukazuje ako milý a šikovný chlapec, čo sa určite podpísalo i pod fakt, že je aktuálne po štvrtýkrát farmárom týždňa. S dievčatami to však už mladíkovi ide o čosi horšie. Túto zrejme pre Sedláčka nie úplne ideálnu tému otvorila pred ním Romana, pri ktorej sa Gabo už od začiatku netají, že sa mu páči.

,,Ťažko nájsť takú a potom, žeby som komunikoval, vieš… tak neviem…,” východniar začal rozpačito odpovedať na kráskinu otázku, prečo nikdy nemal frajerku. ,,Ja sa ničoho nebojím, ale toto, vieš, keď mám prísť, že niekde stojí, neviem, hocikde, tak to je také…” hanblivo popísal dôvod svojho celoživotného statusu “single”. Ktovie, možno práve Farma Gabovi pomôže k tomu, aby získal zdravé sebavedomie na ulovenie vytúženej slečny.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/farma.markiza, YouTube