Na Farme zavládli po spojení východného a západného tábora nové pravidlá. Zdá sa však, že si ich nie každý dostatočne zobral k srdcu. Svojrázny Gabo ich totiž porušil hneď v prvé dni sluhovania, čo zachytila i kamera!

V drsnej reality šou zavládli nové pravidlá. Okrem toho, že najväčšou autoritou je naďalej farmár týždňa, súťažiaci musia rešpektovať i viacero iných prísnych nariadení. Jedným z nich je aj fakt, že sluhovia majú prísne zakázaný oddych či stravovanie sa v spoločných priestoroch.

Sluhovia sú menovaní farmárom týždňa. Sú vždy jeden muž a jedna žena. Musia sa postarať o záhradu, kŕmiť zvieratá, pripraviť a variť jedlo pre všetkých a umývať riad. Pripraviť všetko drevo na kúrenie aj varenie. Ich miesto je predovšekým v kuchyni, ale nemôžu tam jesť alebo sedieť pri stole,“ zneli slová moderátorky Evelyn po spojení jednotlivých skupín.

Po moderátorkinom odchode sa však nasledujúci deň volený sluha Gabo pozabudol a pri príprave jedla pre farmárov porušil jedno z pravidiel. Počas krájania cibule totiž sedel priamo pri stole v kuchyni, čo môže mať ďalšiu dohru v duelantskej stodole v podobe trestu od hlavy farmy, a teda tohtotýždňového „bossa“ Mateja Jurkoviča.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza