Cesta Gabriela Sedláčka vo farmárskej reality šou je viac než pozoruhodná. Od nenápadného a hanblivého chalana sa totiž v priebehu necelých troch mesiacov prebojoval až na jedného z absolútne najväčších favoritov na celkové víťazstvo. Výraznu premenu osobnosti milovníka jedla si všimli i všetci ľudia okolo neho. Zdieľa však s nimi podobný názor aj samotný Gabo?

23-ročný pomocník v rodinnej firme spočiatku u ostatných farmárov vzbudzoval pobavenie. Po tom, ako priznal, že ešte nikdy nemal intímnu skúsenosť so ženou a kolegov častokrát odrádzal neskutočným flegmatizmom a nevšímavosťou, máme teraz možnosť sledovať úplne iného Gaba.

Gabriel Sedláček

Sympatický Košičan sa v úlohe farmára týždňa cíti ako ryba vo vode a za každým rozhodnutím si neoblomne stojí. Nemá problém zo slovných prestreliek vyjsť ako hrdina a dokonca sa začal ráznejšie správať aj voči Romane Košťálovej, ktorá si jeho náklonnosť získala hneď na začiatku.

Farma

Veľký prerod charakteru postrehla tiež moderátorka Evelyn, ktorá Gabrielovi zložila zopár emotívnych komplimentov. ,,Si zmužnel, taký si autoritatívny, a zároveň príjemný aj veselý,“ plavovláska mu polichotila, označujúc ho za krásneho človeka.

Viacerí bojovníci sa zhodli na tom, že za prekvapivé obraty vo východniarovej povahe môže najmä odchod jeho dvoch súkupníkov Rasťa a Vlada, ktorí ho vraj v súťaži ťahali na zlú stranu. Hoci pracanti vrátane moderátorky vyjadrili Gabovi sympatie, on sa nenechal uniesť a zareagoval tak, ako asi nikto nečakal. ,,Mne to je jedno, čo si kto myslí,“ mladík všetkých chladne odbil. Zdá sa teda, že niektoré vlastnosti, ako napríklad totálny flegmatizmus či nezáujem voči okoliu, sa jednoducho zmeniť nedajú, a Gabo sa proste nezaprie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube