20. apríl sa pre Gabrielu Drobovú nesie v znamení svadby, a to rovno jej vlastnej. Z riaditeľky módnej televízie Fashion TV je oddnes pani Rumanová, ktorá partnerovi Karolovi povedala áno v originálnom outfite. 

Gabika sa od rána pripravovala na svoj veľký deň, počas čoho jej robili spoločnosť jej milované dievčatá. Okrem dvoch roztomilých neteriek mala známa dramaturgička veľkú oporu i v kamarátke Jasmine Alagič.

Ešte krátko pred sobášom sa blondínka prihovorila svojim sledovateľom z auta, pričom priznala stres. O hodinku nato sa im už pochválila krásnymi obrúčkami zdobiacimi jej a manželovu ruku. „Miluješ, pretože miluješ. Pre lásku niet dôvodu,“ napísala na Instagram 48-ročná „mama“ Fashion TV.

Gabika na svoju druhú svadbu zvolila biely elegantný outfit od úspešnej módnej návrhárky Veroniky Hložníkovej pozostávajúci z čipkovaného vršku a nohavíc, na ktorých je uchytená dlhá vlečka. Nakoľko je o blondínke známe, že je milovníčkou módy, dala sa očakávať, že siahne po netradičnom kúsku, aký sa na nevestách často nevidí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/gabrieladrobova