Kým niektoré páry majú slávnostný obrad už za sebou, iné na to ešte stále čakajú. V úvode celej markizáckej šou Svadba na prvý pohľad sa pred kamerami vzali Gabika a Stano, ktorí stihli absolvovať i medové týždne v Bangkoku. V závere exotického pobytu však musia začať riešiť záležitosť, aká je pre ďalšie pokračovanie ich vzťahu naozaj kľúčová.

Sympatický IT technik a sebavedomá veterinárka dostali možnosť odskúšať si niekoľko dňové spolužitie mimo bežného života. Ich vzájomné vychádzanie prebieha v relatívnom kľude, no pri riešení podstatnej otázky začína Gabika vystrkovať rožky.

gabika a stano po svadbe

Bratislavčanke sa totiž nepáči, že by mala za drahou polovičkou dochádzať na opačný koniec republiky, nakoľko Stano pôsobí na východe Slovenska. Preto v otázke spoločného bývania jednoznačne navrhuje hlavné mesto. Keď sa IT-čkár pokúša presadiť si aspoň možnosť každý večer si zatelefonovať, narazí na nečakane tvrdú skalu.

,,Aj to nie každý večer, lebo ja na nočnej nemôžem,“ tmavovláska ho varuje so zdvihnutým prstom. ,,A ty si čo? Ja nemám čas sa s tebou vykecávať, keď som v robote!“ dodáva rázne. Hoci sa Stano usiluje nájsť vhodný kompromis, je to márne – prostoreká brunetka má na všetko neodbytnú odpoveď. Ako sa dvojica na mieste spoločného bývania dohodne a akým spôsobom bude v manželstve ďalej fungovať, uvidíme už dnes večer na Markíze.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Svadba.markiza.sk | Foto: Svadba.markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial