Gabriela Gašpárová sa mala do šou Love Island prihlásiť iba preto, aby si vyskúšala pôsobenie v reality šou a zároveň sa zviditeľnila. Lásku však podľa slov jej bývalého partnera Vlastu hľadať nešla, nakoľko ju mala doma. Záhadný muž otázky ohľadom vzťahu s Gabikou až doteraz ignoroval, nátlak okolia ho ale prinútil prelomiť mlčanie. Pre web Markíza.sk Vlasta konečne prehovoril.

Vlasta a Gabika mali tvoriť oficiálny pár od Valentína tohto roku. Krátko nato sa príťažlivá Češka presťahovala za svojím vtedajším priateľom z Prahy do Brna, kde vraj trávili čas nonstop spolu.

Foto s Vlastom, ktorú už na Gabikinom profile nenájdete

Vzťah mal po návrate z vily pokračovať

,,Budúcnosť sme plánovali až do poslednej minúty, kým jej v Španielsku zobrali telefón pred odchodom do vily. V jednej z posledných správ mi písala, že chce život so mnou a že by raz chcela byť matkou nášho dieťaťa. Takže áno, mali sme plány. Preto si u mňa nechala veci, lebo sme obaja rátali s tým, že náš vzťah bude po jej návrate pokračovať,“ uviedol pre Markíza.sk Vlasta, ktorý Gabike plne dôveroval. A hoci bol proti jej nástupu do šou a chcel sa s ňou pre to rozísť, modelka ho mala presvedčiť.

,,Gabriela ma prehovárala, že to zvládneme. Tvrdila, že tam pôjde hrať rolu, nie sa zamilovať. Miloval som ju a veril jej, preto som nakoniec súhlasil,“ pokračoval Čech.

gabriela a pitr
V Love Island spoznala Gabča Pítra

Zbalila sa a odišla bez slov

Vlasta nevidel ani jeden diel Love Island, informácie k nemu prichádzali iba od najlepšieho kamaráta. Až donedávna teda veril, že všetko je to z kráskinej strany súčasťou hry. Po finále mu však napísala iba jedinú otázku, a to, kedy si môže prísť po veci. ,,Koncom novembra sa prišla zbaliť, keďže dovtedy u mňa vlastne stále bývala. Ani ma nepozdravila, nieto ešte, aby sa so mnou rozprávala. Nepovedala ani, že je medzi nami koniec, proste nič,“ prezradil influencerkin o dosť starší expriateľ. Paradoxne sa s ním vraj Gabika, ktorá od pobytu na Kanárskych ostrovoch tvorí pár s modelom Pítrom, oficiálne nikdy nerozišla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ja nie som ten, kto by mal prísť s vysvetlením. Tým, ako sa po šou zachovala, klesla v mojich očiach na úplné dno,“ vyjadril sa Vlasta. Ak by ale po Love Island chcela Gabi vo vzťahu pokračovať, nebránil by sa. ,,Keďže som nevidel ani jeden diel a neriešil by som, čo sa tam dialo. Skončilo by sa to, pribudli by jej followeri a spolu by sme budovali jej kariéru,“ uviedol neznámy muž, ktorý podľa svojich slov už na Gabrielu síce nemyslí, no uzavreté to medzi nimi stále nie je. ,,Možno je to celé súčasťou nejakej veľkej hry, ťažko povedať…“ dodal.

Gabika a pitr love island
Gabča a Pítr dnes majú okrem vzťahu aj spoločný march a predávajú mikiny

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/gabrielagasparova