Koncom apríla sa divákom kulinárskej šou Bez servítky predstavil influencer Frederik, ktorý sa svojou orientáciou netají. V minulosti randil s nie menej populárnym Adamom Nemečekom, známym aj pod alter egom Slaytiiina. Tmavovlasý mladík je opäť šťastný, avšak tentokrát už po boku iného fešáka. 

Frederik pred pár týždňami s fanúšikmi zdieľal snímky, kde si zapózoval so svojimi najbližšími ľuďmi, a to vrátane nového partnera. Zdá sa, že nie všetci nápadníci kontroverzného účastníka JOJ-kárskej šou pochopili, že je zadaný. 

frederik bez servitky

,,Prosím, žiadni chalani/muži mi nepíšte! Nemám záujem si s vami písať. To, že mi pošlete svoj k**ot, asi si myslíte, že budem skákať od šťastia. Nepotrebujem tu žiadnych úchylákov… Úroveň žiadna, fuj!“ rozhorčuje sa zaľúbený 20-ročný milovník módy, ktorého neobťažujú len obdivovatelia, ale i fanúšikovia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,To, že vám niekomu niekedy odpíšem na správu, ktorá mi príde do žiadosti, to neznamená, že sme automaticky najlepší kamaráti a budeme si písať 24/7,“ informuje svojich sledovateľov na Instagrame žiadaný influencer. Jeho vyjadrenie a fotografiu s priateľom nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/frederik_frederico_, TV JOJ