Aj tretia séria Svadby na prvý pohľad si získala srdcia mnohých divákov, ktorí fandia televíznym manželom a držia im vo vzťahoch palce. Avšak zdá sa, že nie všetko, čo sa v romantickej šou udeje, je v skutočnosti pravda. 

Hoci sa Martin a Jana často hádali, stále sa snažili nájsť k sebe cestu a v samotnom závere sa rozhodli ostať spolu. ,,Chcela by som, aby to bolo spontánne, budeme komunikovať, budeme sa vidieť a uvidíme, čo z toho bude. Tento vzťah, čo sme mali, tu zanecháme, a začneme to nejak odznova,“ prezradila nevesta vo veľkom finále. Zdá sa ale, že realita je úplne iná.

jana a martin svadba

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Ja som sa jej po týždni ozval, že čo vlastne myslela tým rozhodnutím, či nášmu vzťahu reálne dáva šancu, alebo to povedala len tak na kameru, aby vyzerala dobre. Dostal som však od nej neutrálne odpovede,“ zdôveril sa ženích.

Fitness trénerka v 11 .epizóde Svadby na prvý pohľad pred psychológom prizná, že ju Martin od začiatku fyzicky vôbec nepriťahoval a to ju po celý čas blokuje. Ako to medzi partnermi nakoniec dopadne, sa dozviete už v utorok večer na Markíze.

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/duzinko