Americká fotografka Hailey McNeal, ktorá pochádza z Oklahoma City, sa špecializuje na fotografie detí, rodín a tehotenstiev. Pred pár dňami na svojej sociálnej sieti zverejnila fotografie domáceho pôrodu. Láska a sila matky, ktorá na svet priniesla dvojičky, je zachytená na každej fotografii. 

Domáci pôrod jej klientky sa konal pod dohľadom lekárky a v obklopení najbližšej rodiny. Na fotografiách môžete vidieť jej staršieho synčeka, ktorý ju obklopuje bozkami, aby nemyslela na bolesť i milujúceho manžela, ktorý sa od nej ani na krok nepohne a plne ju podporuje. Sama fotografka sa vyjadrila nasledovne: „Obávam sa, že tentokrát budem musieť nechať moje fotografie hovoriť za mňa, pretože nedokážem nájsť slová, ktoré by opísali tú krásu, ktorú som videla, keď Sarita priniesla na svet svoje dvojičky. Bola mier. Jej manžel bol láskavý. Jej syn Emerson bol milujúci. Cítila som Ducha Svätého. Sarita bola silná, obklopená týmom ľudí, ktorí vedeli, čo robia, všetko bolo dopredu premyslené a myslelo sa na každý detail. A potom prišiel na svet Amos 6. januára a po dlhej a ťažkej hodine sa 7. januára narodil Noah. Som neskutočne vďačná, že som mohla tento príbeh zachytiť a prežiť tento moment s nimi. Ďakujem.”

Foto: Facebook/Heiley McNeal

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: