Mnoho ľudí si myslí, že sa žena po pôrode výzorovo zmení. Samozrejme, že príchod dieťatka na svet zanechá na jej tele stopy, avšak týka sa to i tváre? Fotografka Vaida Razmislavičė prináša na túto otázku odpoveď v podobe svojho jedinečného projektu Becoming A Mother.

Talentovaná Litovčanka zozbierala 33 novopečených mamičiek, ktoré odfotila pred a po pôrode. Napriek tomu, že cieľom jej projektu je zachytiť rozdiel v ich tvárach, pri pohľade na dané koláže žiadny neuvidíte. Vaida Razmislavičė má na to jednoduché vysvetlenie.

Dámy naľavo sa na svet pozerajú ako bezdetné, s kariérou, koníčkami a veľkými snami či cieľmi, kdežto tie napravo už majú pohľad matky, pre ktoré sa stalo prioritou ich prvé dieťatko.

Avšak ako sme už spomínali, rozdiel v ich tvárach viditeľný nie je, čo značí, že príchod bábätka na svet ženu na nepoznanie určite nemení a taktiež sa touto novou etapou jej život ani zďaleka nekončí. Súhlasíte s Vaidainou? Svoj názor na jej projekt nám môžete napísať do komentárov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: vaidaphoto.com, Intstagram/vaida_markeviciute