Ženský orgazmus sa považuje za jeden z najzložitejších a najmenej prebádaných úkazov ženského tela. Pre niekoho je táto téma tabu, o ktorej by sme sa však mali rozprávať omnoho viac. Orgazmus tu vždy bol a vždy aj bude. Aj keď majú niektoré ženy veľký problém dosiahnuť ho, nájdu sa dokonca aj také, ktorým sa to nepodarí ani v priebehu niekoľkých rokov.

Profesionálny fotograf Albert Pocej sa rozhodol zachytiť ženu počas najintímnejšej chvíle jej života – pri orgazme. Bola to pre neho veľká výzva, ale vždy o takejto príležitosti sníval. Najťažšie bolo zohnať ženy, ktoré by sa nehanbili a odvážili sa uvoľniť pred objektívom. Nehľadal žiadne herečky, len obyčajné ženy, také ako sme my alebo vy. Všetky aktérky počas fotenia dosiahli reálny orgazmus. Na fotoaparáte nastavil automatické zachytenie snímok a nachvíľu sa vzdialil, aby sa ženy dokázali uvoľniť. Niektorým to však neprekážalo a fotografovi dovolili zachytiť snímku priamo. Aký je váš názor na podobné fotografie? Mali by ostať v súkromí alebo je dobré, keď sa o tejto téme hovorí aj nahlas?

6

5

9

2

12

8

13

3

11

4

1

7

10

Zdroj: Boredpanda | Foto: Facebook/Albert Pocej

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.