Známy slovenský fotograf Lukáš Kimlička rekonštruuje byt, v ktorom kedysi žila jeho zosnulá babička. Na sociálnych sieťach sa talentovaný brunet pochválil snímkou jednej miestnosti – tá dávnejšie u jeho starkej slúžila ako študentská izba. Teraz ju Luky premenil na luxusnú obývačku. 

Lukáš Kimlička zahlcuje svoje sociálne siete prevažne fotografiami, ktoré patria k jeho kreatívnej profesii. Avšak nadšenie z dobre odvedenej rekonštrukcie ho prinútilo pochváliť sa úžasnou prerábkou starej izby.

V časoch, kedy patril byt Lukášovej starej mame, slúžila spomínaná miestnosť ako jeho študentská izba. ,,Keď som začal prerábať byt, pôvodný plán bol iba vymaľovať a nakúpiť ikeu. No nakoniec som búral steny, menil podlahy a nábytok dával robiť na mieru. Mám k tomu bytu citový vzťah a povedal som si, že si zaslúži viac ako len nový náter a “lacný” nábytok,” prezradil módny návrhár na Instagrame.

,,Čo sa týka zariaďovania, môj vkus a štýl sa menil každým novým otvorením Pinterestu a Instagramu, kde som čerpal inšpiráciu. Stále som všetko menil a sám som nevedel, ako byt nakoniec bude vyzerať. Vedel som, že chcem, aby v ňom bolo cítiť “to staré” a zároveň, aby bol moderný, s dušou umelca,” uviedol rodák zo Starej Turej o byte, v ktorom zatiaľ nežije, no Vianoce sa chystá stráviť práve v prerobených priestoroch.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pred

Po

Foto/Zdroj: Instagram/lukaskimlicka