Sympatická blogerka Tracy Kiss často pridáva na sociálne siete fotografie a videá, avšak takúto nezvyčajnú selfie nečakal asi nikto. Odvážna britka sa nehanbila zverejniť selfie krčka maternice z celkom zaujímavého dôvodu. Chce pripomenúť ženám, aby nezabúdali na preventívne vyšetrenia a predišli tak rakovine krčka maternice.

28-ročná Tracy Kiss opisuje na blogu svoj strach z obdobia, kedy mala podozrenie, že práve ona má závažné ochorenie. Navštívila teda lekára a po absolvovaní testov prišli výsledky, ktoré ukázali, že sa v jej tele nachádzajú abnormálne bunky. Ďalšie testy našťastie rakovinu nepotvrdili, no napriek tomu vyzýva všetky ženy, aby sa aj pri najmenších príznakoch nechali vyšetriť.

Aj keď je Tracy matkou dvoch detí, nemá problém písať o pikantnejších témach. Pred pár mesiacmi prišla s tvrdením, aké je mužské semeno prospešné pre pleť a ako dokáže citlivú pokožku dokonca upokojiť. Popisuje to aj vo videu, ktoré sa stalo populárnym po celom svete. 

Blogerka má na internete už 150 000 fanúšikov a svoju popularitu využíva aj na vyzbieranie peňazí pre onkologických pacientov. Odhodlali by ste sa na niečo podobné?

tracy kiss tracy kiss

View this post on Instagram

So I always get asked why or how I'm single and I guess it comes down to the fact that my two beautiful children are my world. I've been a single parent for three years now and wouldn't change a second of it. I remember crying my eyes out to my mother the night that it happened, I'd just come out of hospital from a breast reconstruction and my son at a year old was crying for a cuddle but I wasn't allowed to lift anything or pick him up. Overnight I because a useless duck completely reliant on somebody helping me but the only time I asked for help was what saw me on my own. My 6yr engagement gone in a puff of smoke. I cried for a couple of weeks, didn't eat or sleep, the usual heartbreak recipe and my mum told me not to waste my tears on those who don't appreciate you because someday life will be better and the bad times will make sense. Well my children are the apple of my eye, they make me smile everyday and I've never regretted a single sacrifice that I've made for them. Not all men are capable of raising their own children, not all men can stand the thought of raising another mans child and not all men realise that I'm not just a 28yr old woman I'm also a mother, best friend and superhero to my two amazing babies. So if you want to know why I'm still single it's because I'm too busy helping other hearts who need me more💋💞💋💞💋💞 #love #peace #namaste #family #single #patent #mum #mummy #singleparent #singleparentfamily #girl #girls #sister #friend #bestfriend #daughter #son #boy #girl #relationship #bae #girlpower #wonderwoman #noexcuses #achildisforlife #forever #always #unconditionallove

A post shared by Tracy Kiss🇬🇧 (@tracykissdotcom) on

Foto a zdroj: Youtube.com, Tracykiss.com, Instagram.com