Našu hlavu štátu nám môže závidieť mnoho krajín. Nielenže post prezidenta zastáva inteligentná, rozhľadená a v neposlednom rade sociálne cítiaca osobnosť, ale i krásna a reprezentatívna dáma, ktorá dostáva samé chvály. Zuzanu Čaputovú tak komplimenty neobišli ani po návšteve známeho kaderníka Janka Molnára!

15. júna 2019 sa život Zuzany Čaputovej obrátil doslova naruby. V tento deň sa totiž z ešte donedávna pre väčšinu neznámej ženy oficiálne stala prezidentka Slovenskej republiky, keď na slávnostnej inauguračnej schôdzi Národnej rady SR v priestoroch Slovenskej filharmónie v Bratislave zložila prezidentský sľub.

Nakoľko dnes kroky známej Slovenky sledujú tisíce ľudí, často sa stretáva nielen s pochvalami, ale i kritikou, najčastejšie mierenou na jej vizáž. Ľudia už neraz riešili prezidentkine outfity či účesy, ktoré boli podľa nich vzhľadom na danú príležitosť nevhodné. Pred pár dňami ale naša pôvabná hlava štátu prekvapila príjemnou premenou, za čo si vyslúžila poriadny obdiv.

46-ročná Čaputová sa zverila do rúk obľúbeného celebritného kaderníka Janka Molnára, ktorý jej mierne skrátil a zosvetlil vlasy. Svojím výsledkom, hrdo pózujúc pri pani prezidentke, sa pochválil aj na Instagrame, kde sa ľudia nestačili diviť, aká je Zuzana krásna a mlado pôsobiaca.

,,Neviem, či skvelou farbou alebo filtrom, ale tu vyzerá naša prezidentka ako vysokoškoláčka,” napísal jeden z obdivovateľov. ,,No minimálne -10 rokov,” znie ďalší kompliment smerom k úspešnej blondínke, pričom všetky pochvaly sú rozhodne na mieste, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/janmolnarofficial, zuzana_caputova, Facebook/Zuzana Čaputová