Zuzana Strausz Plačková je ženou mnohých tvárí. Za roky strávené v slovenskom šoubiznise sme ju mohli vidieť už s ružovými, modrými či klasicky tmavými vlasmi. Tentokrát sa však na chvíľku vrátila k svojmu ikonicky blond účesu, čím nám doslova vyrazila dych!

Zuzana Plačková sa do povedomia dostala ako kontroverzná blondínka účinkujúca v reality šou Hotel Paradise, kde svojím podrezaným jazykom a neustálym porušovaním pravidiel dostala od réžie ráznu stopku. V tom čase ale nikto nevedel, že jej kariéra v našom šoubize ešte len začína.

Po ukončení natáčania sme známu playmate mohli vidieť stále v jej ikonických dlhých blond vlasoch, avšak po čase prišla zmena a jej koruna krásy sa menila ako počasie – raz bola ružová, inokedy hnedá či dokonca modrá.

Podnikateľka z Bratislavy sa najnovšie rozhodla vrátiť k svojmu looku spred pár rokov. Teda, aspoň na chvíľku. Zuzana si totiž vyskúšala parochňu, ktorá je trendy najmä počas letných mesiacov, čím určite zaskočila mnohých fanúšikov. Musíme uznať, že jej bledé vlasy naozaj pristanú a vyzerá doslova ako živá Barbie. Čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Queen.Plackova